Concrete Grinder

İZKA AVM YENİ E-TİCARET SİTENİZ e ticaret

Written by Sevim Aygül

İZKA AVM YENİ E-TİCARET SİTENİZ #Eticaret e ticaret

#Eticaret #Girişimcilik #TahirOtlu

6 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

2013 Yılında çıkmış olduğumuz iş sağlığı ve güvenliği yolcuğunda bugüne kadar binlerce insan ve işletmenin hayatına dokunmuş olmanın mutluluğu İÇERİSİNDEYİZ. Başladığımız günden bugüne insanların yaralanmaması ve ölmemesi için çalışmamız bizim motivasyon kaynağımız oldu.

ÇALIŞANLARIN İŞ KAZALARINDA ÜSTLENDİKLERİ İHMALİ HAYATIMIZIN ODAĞINA KOYMUŞ OLMAMIZ BİZİM İÇİN FARKLI BİR DUYGU. Medeniyet kavramı denildiğinde içinde olmaması düşünülemeyen (olması gereken) iş sağlığı ve güvenliği kültürümüze katkı sağlamamız bir diğer mutluluk sebebimiz. Bu duygu ile iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili birlikte çalıştığımız işyerlerinde sorumluluklarımızın bilincinde olan bir danışmanlık şirketi olarak yolumuza devam etmekteyiz.Yine başta iş sağlığı ve güvenliği alanının diğer ürün ve hizmet ihtiyaçlarını gidermek ayrıca bir işletme veya bir insanın ihtiyaç duyabileceği ürünlere ulaşılabilmesi amacıyla izkaavm.com e-ticaret platformunu kurmuş bulunmaktayız. Birlikte çalıştığımız ve çalışacağımız müşterilerimize karşı ihtiyaca Uygun ürün, Uygun fiyat ve Uygun kalite şeklinde, 3U kuralımıza bağlı bir şekilde yolumuza devam etmekteyiz. Destek ve takiplerinizi bekliyoruz. Sağlıklı ve güvenli alışverişler dileriz.

“izkaavm” bir İZKA Ortak Sağlık Güvenlik Birimi A.Ş. kuruluşudur.

#işgüvenliğiekipmanları #işsağlığıvegüvenliği #osgb #uyarılevhaları #ikazlevhaları #ilkyardım #işsağlığıvegüvenliğieğitimleri #yangınsistemleri #elektriktopraklamaölçümü #işhijyeni #maruziyetölçümleri #makinekontrolveperiyodikmuayene #yüksekteçalışmaeğitimi #işgüvenliğiuzmanı #işyerihekimi #acildurumveyangıntatbikatı #işegirişsağlıkraporu #riskdeğerlendirmesi #acildurumeylemplanı #tespitdefteri #öneridefteri
#izkaavm #izkaosgb #izkaosgbtv

İZKAAVM Sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız.

📌 https://www.instagram.com/izkaavm
📌 https://www.facebook.com/avmizka

About the author

Sevim Aygül

Leave a Comment