Concrete Grinder

Sermayesiz E-ticaret – Canlı Yayın – 22.09.2022 e ticaret

Written by Sevim Aygül

Sermayesiz E-ticaret – Canlı Yayın – 22.09.2022 #Eticaret e ticaret

#Eticaret #Girişimcilik #TahirOtlu

1 Kişi Okudu – 0 Kişi Beğendi Sende Beğen Yorum Yap

Sermayesiz E-Ticaret Nedir?

E-ticaret sitesi kurmak isteyen bir çok girişimci e ticaret ile ilgili araştırma yaptığında e ticaretin ne kadar meşakkatli bir iş olduğunun ve birçok başlıktan oluştuğunun farkına varıyor. E-ticarette en önemli konuların başında kullanacağınız web sitenizin altyapısı ve satacağınız ürünler yer almaktadır. Bireysel olarak e ticaret yapmak isteyen girişimciler e ticaret paketlerinin fiyatlarının çok pahalı olmasından dolayı ilk adımı atmakta zorlanmaktadırlar. Ayrıca satacak ürün bulmak ve onları tedarik etmek girişimciyi zorlayan en önemli ikinci sorundur.

Şirket, kargo, banka pos anlaşmaları, iadeler, müşteri hizmetleri vb. diğer başlıkları da sayarsak e ticaretin ne kadar komplike bir ticaret olduğunu görmüş oluruz. Peki bu kadar komplike bir ticareti bizim adımıza kolaylaştıran bir sistem yok mu? Size müjde verelim 🙂 Artık Var!

Stoksuz E-Ticaret Platformumuz ile şirketiniz olmadan yukarıda saydığımız başlıklarla uğraşmadan bireysel olarak e ticaret yapabilirsiniz. Daha fazla detay için web sitemizi inceleyin. Whatsapp iletişim hattımızdan bizimle iletişime geçerek ücretsiz danışmanlığımız ile kendi e ticaret işinizi hemen kurun.

Sermayesiz E-Ticaret Nedir?

#sermayesizeticaret #eticaret #stoksuzeticaret #stoksuzsatış #işkurmak #eticaretsitesi #eticaretsitesikurmak #eticaretplatformu #evdeparakazanma #evdeparakazan #kadıngirişimciler #kadıngirişimci

About the author

Sevim Aygül

Leave a Comment